درباره ما

هلدینگ آینده سازان آذر پانیک در سال …. تأسیس شد. هدف ما از ابتدا خدمات تخصصی بازرگانی خارجی، حمل و نقل بین‌المللی و ترخیص کالا بوده و در طی این سال­‌ها، توانستیم سهم عمده­‌ای از بازار خدمات واردات در صنایع گوناگون را به دست آوریم.

در همین مسیر برای دستیابی به اهداف خود و جلب رضایت مشتریان، با به کارگیری از تجربه و تخصص کارشناسان کارآزموده توانستیم، نیاز طیف­ های مختلف بازار را با کمترین هزینه و بیشترین سرعت برآورده سازیم. با افتتاح دفاتر نمایندگی هلدینگ آینده سازآذر پانیک پانیک در شهرهای آستارا،رشت،تهران،بندرعباس و…،میهن عزیزمان، خدمت رسانی به مشتریان با بهترین کیفیت ممکن راانجام می‌دهیم. وجه تمایز ما، ارائه خدمات تخصصی بازرگانی است.

تجربه اندوخته شده از سال­‌ها فعالیت در امر واردات، صادرات، حمل و نقل بین‌المللی و ترخیص کالا، سرعت، دقت و کاهش هزینه­‌ها و رضایت همکاران تجاری را برایمان به ارمغان آورده است. تلاشمان بر این است تا رعایت موازین قانونی را سرلوحه فعالیت‌هایمان قرار دهیم.

کمک به در جریان نگه داشتن مسیر واردات و صادات کالا با سایر کشورهای منطقه در شرایط حساس کنونی را وظیفه خود میدانیم تا این عرصه را برای کمک به اقتصاد کشور و شکوفایی بسترهای جامعه تداوم بخشیم

ماموریت ما

بستر سازی برای تولید کننده گان داخلی جهت بازارهای صادراتی

امکان سنجی جهت صادرارت هدف دار و دارای ارزش افزوده

رعایت اصل حمایت از تولید داخل در زمینه واردات کالای مشابه

بررسی بازخورد مشتریان در زمینه کالاهای وارداتی با کیفیت

تحقیق و توسعه تیم متخصصان مطابق استانداردهای روز تجارت

ارایه مشاوره حرفه ای به صنایع بخش خصوصی و دولتی 

انتقال بازخورد مشتریان خارجی به تولید کننده گان داخلی

استقرار شعب جدید در کشورهای منطقه جهت گسترش تبادلات

در کنارتان هستیم

به کمک ، تجربه و تخصص ما نیاز دارید؟

آماده پاسخ به سوالات و ابهامات شما در زمینه صادارت و واردات به صورت تخصصی هستیم.

تجربه همکاری با مجموعه شما بسیار عالی بود ، به عنوان تولید کننده محصولات کشاورزی پس از تامین بازار داخل با شما اولین صادرات را تجربه کردم، سپاس از شما

احمد شریف
گیلان, تولید کننده محصولات کشاورزی

میخواهید بیشتر درباره توانایی و تخصص شرکت ما بدانید پس با ما ارتباط برقرار کنید.