خدمات ما

شرکت آینده سازان آذر نگین پانیک با بهره مندی از امکانات گسترده مالی ، نیروی انسانی ، تخصص ، تجربه و ارتباطات با کشورهای مختلف توانایی ارایه گستره ای از خدمات در زمینه صادرات میوه ، محصولات کشاورزی،مواد غذایی و … همچنین در زمینه واردات تجهیزات آسانسور و مرتبط با صنعت ساختمان،واردات چوب ، مواد اولیه کارخانه ها ،ماشین آلات صنعتی و هر آنچه که در جهت حمایت از تولید داخلی به واسطه ارزآوری و کمک به تامین نیازهای داخلی از تمام توان و کوشش خود برای ارایه خدمت به بخش دولتی و خصوصی استفاده مینماید.

باورمان این است که صادرات و واردات زیربنایی توسعه کشور و رسیدن به جامعه ای پیشرفته است،از تخصص ما بهره مند شوید.

کار را به متخصصان باید سپرد

صادرات کالا

با تیمی از متخصصان با تجربه و متبحر برای ارسال محصولات و کالا به کشورهای هدف برای کمک به ارزآوری و توسعه بیشتر کشور عزیزمان

ارتباط برقرار کنید

واردات کالا

برای کمک به پیشرفت کشور در رفع نیازها همواره آماده کمک به صنایع، بخش خصوصی و دولتی از طریق واردات با کیفیت و با قیمت مناسب

ارتباط برقرار کنید

مشاوره تخصصی

آماده ارایه دانش فنی،تجربه،ارتباطات و توانایی مان در زمینه صادرات و واردات به تولید کننده گان،صنایع،بخش خصوصی و دولتی

ارتباط برقرار کنید

حوزه های فعالیت ما

صادرات

صادرات میوه و محصولات کشاورزی به کشورهای حوزه خلیج فارس

صادرات

صادرات مواد غذایی به کشورهای روسیه و اروپای شرقی

واردات

واردات پارچه و منسوجات

واردات

واردات دستگاه های خط تولید برای رونق و پیشرفت کشور

واردات

واردات کلیه تجهیزات مربوط به آسانسور

واردات

واردات مواد اولیه و ضروی کارخانه های کشور

خط مشی فعالیت ما

کیفیت

اعتقاد ما این است اگر قرار است محصولی صادر یا وارد شود حتما باید کیفیت لازم را چه مطابق استاندارد کشور مبدا و چه مطابق استاندارد کشور مقصد داشته باشد،ما کیفیت را فدای کمیت نمیکنیم.

قیمت

رساندن محصول نهایی به دست مصرف کننده داخلی با قیمت مناسب و همچنین تلاش برای کسب حداکثر سود برای تولید کننده گان داخلی جهت صادرات سرلوحه اهداف این مجموعه میباشد.

زمان

در بسیاری از صنایع و کارخانه های کشور رسیدن مواد اولیه و حیاتی مطابق زمان بندی امری ضروری و حیاتی است ، همواره متعهد به واردات و صادرات در سریع ترین زمان ممکن هستیم.

اعتبار

کسب اعتبار در نزد بازار داخل و خارج از کشور مسیری طولانیست که همچنان در حال طی آن میباشیم،قدر اعتماد مشتریانمان را میدانیم و بر حفظ این مهم و نیز افزایش آن کوشش مینماییم.

مشتریان و شرکای تجاریمان میگویند